polo yaka t-shirt

Erkek polo yaka t-shirt Selection By S.H.D’de !

Erkek polo yaka t-shirt tarz sahibi olan erkeklere sesleniyor. Pantolon üstüne kombinleyebileceğiniz, rahatlığı ile dikkat çeken polo yaka t-shirt, sadelikten yana olanlar için zevkinize hitap edecek kırmızı, turkuaz, sax, indigo vb. renkleri ile göz kamaştırıyor. Daha çok rengi, görselliği sevenler için ise baskılı polo yaka t-shirtlerimiz de mevcuttur. Ön bölümünde yapılmış olan baskıları, sadeliğin dışında, duruşu ile renk katıyor. %95-%100 pamuktan yapılmış olup, cepli modelleri de bulunmaktadır. Yaka ve cep detayı ile rahat kullanabileceğiniz bir üründür. İki düğmeli yaka olup, yaka ve cep bölümü %100 polyesterdir.

Bütçe bakımından da uygun olan polo yaka t-shirt, uygun fiyatlarıyla sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bol bedenleriyle de dikkat çeken polo yaka t-shirt, 5XL’a kadar bedenleri mevcuttur.

Yazın sade, kışın hırka ile kombininizi tamamlayabilir, saat gibi aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Her renk çeşidi mevcut olup, kot pantolon ile tarz yaratabilirsiniz. Yaka cep detayı ile sadeliğe biraz gölge düşürmektedir. En çok tercih edilen renkler arasında ise ilk sırada kırmızı alırken, ikinci sırayı melange rengi kovalamaktadır. Baskılı modellerimiz de dikkat çekmektedir. İndigo rengi ve turkuaz en çok beğenilen renkler arasında yer almaktadır.

Polo yaka t-shirt yazın tercih edilen t-shirtler arasında yer almaktadır. Yazın cıvıltısını yansıtan, baskılarla detaylandırılmış olan polo yaka-tshirt, stilinizi en doğal renkleriyle yansıtmaktadır. Polo yaka t-shirt modellerini gözden geçirebilir, alışverişe başlayabilirsiniz.


© 2016 Tüm Haklar Selectionbyshd Ait'tir.

Web Tasarım