İade ve Değişim


DEĞİŞİM

Sitemizde yer alan ürünlerde 7 (yedi) gün içerisinde ÜCRETSİZ değişim yapabilirsiniz. Değişimin gerçekleştirilebilmesi için almış olduğunuz ürünü, siparişlerinizin size ulaştığı günü takiben, ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla tahrip etmeden/bozmadan ve tüm aksesuarlarıyla eksiksiz, ürünün değişim yapmak istediğiniz seçeneği (boy/beden/numara vb.) stoklarında bulunuyor veya temin edilebiliyor olması gerekmektedir.

Ürünün ilgili seçeneği bulunmaması durumunda farklı bir ürün ile de değişimi gerçekleştirilebilmektedir. 7 (yedi) gün içerisinde önce ürünün Selection by S.H.D Depo Teslimat adresine ulaşmış olması; ürünün kullanılmamış/iade şartlarına uygun olarak iade edilmiş olması gerekmektedir.

Faturası kaybolmuş, iade veya değişim süresi dolan, kullanılmış, tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin değişim ve iadesi kabul edilmeyecektir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Müşteri, ürünü kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Ürün üzerinde kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

İade ve değişimlerinizi ürünün tarafınıza kargolandığı adrese Aras Kargo ile gönderebilirsiniz. Değişim prosedürünü başlatmak için, faturanızın arka yüzünde yer alan iade/değişim alanına istemiş olduğunuz değişikliği yazabilir veya Müşteri Hizmetlerimizden konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

İade veya değişim talebiniz ilgili birim tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlatılacaktır. 7 günü aşan bildirimlerinizde iade ve değişim talebiniz kabul görmemektedir. İadeniz ya da değişiminiz onaylandığında ürün ücreti veya yeni ürün, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde, en geç 7 iş günü içerisinde, havale veya kredi kartı ile ödeme durumunuza göre tarafınıza gönderilir. Ulaşılamayan irtibat numaralarından firmamız sorumlu değildir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza iade edilecektir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Bu sürecin oluşmasında firmamızın sorumluluğu bulunmamaktadır.

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

SİPARİŞ İPTALİ

selectionbyshd.com’da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali için aşağıda yer alan adımı izleyebilirsiniz; selectionbyshd.com iletişim formumuzdan ulaşarak iptal talebi oluşturabilirsiniz. Email içeriğine; sipariş numaranızı, iptal etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin kodunu, iptal edeceğiniz ürünün adedini ve iptal nedenini içeren bir metin yazarak tarafımıza göndermeniz yeterlidir. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecektir.© 2016 Tüm Haklar Selectionbyshd Ait'tir.

Web Tasarım