Müşteri Hizmetleri


Kargo ve teslimat

Siparişleriniz hafta içi her gün (resmi tatiller hariç) – saat 17:00'ye kadar kargoya verilmektedir. Cumartesi ve Pazar verilen siparişler pazartesi günü işleme alınmaktadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya gibi büyük şehirlerimiz başta olmak üzere bir çok ilimize 24 saat içerisinde Aras Kargo tarafından teslimat yapılmaktadır.

Siparişiniz Aras Kargo tarafından size ulaştığında; lütfen ürünü görevlinin önünde inceleyerek teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan, taşıma sırasında oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz.

İade

Üründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki 30 gün içerisinde ürünü iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Ürün değişiminin yapılabilmesi için, şikayetinizi e-mail aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz ve müşteri hizmetlerinden "iade onayı” talep etmeniz gerekmektedir. İade onayı olmayan talepler ne yazık ki işleme alınamamaktadır. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, onay aldıktan sonra ürünü faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretini karşılayarak bize göndermeniz gerekmektedir.

Satın alma sırasında fatura şirket adına kesildi ise, iade sırasında da ilgili şirketin düzenlemiş olduğu iade faturası ürünle birlikte gönderilmelidir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + kdv şeklinde) kesilmesi gerekmektedir. İade onaylandığında kayıtlı e-mail adresinizden size ulaşılarak, ürün bedeli iadesinin yapılacağı banka hesap bilgileri istenecektir. İade bedelinin gönderileceği banka hesap bilgileri faturanızdaki isme ait olmalıdır. Ödeme kredi kartı ile yapıldıysa, iade kredi kartı hesabınıza yapılacaktır.

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Giyilmiş, kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu/ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

Beden değişimi

Ürünü aldıktan sonra yıkamadan ve giymeden beden veya renk değişimi yapmak isteyen müşterimizin gidiş-dönüş kargo ücretini karşılaması halinde, faturasıyla beraber 30 gün içerisinde gönderilen ürün incelenmekte, yeniden satışına engel bir durum olmadığı teyit edilmekte, ardından aynı ürünün stoklarımızda mevcut olan farklı bir bedeni veya rengi ile değişim yapılıp, ilgili kişiye ulaştırılmaktadır.

Hasarlı ürün hali

Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar bulunduğundan eminseniz; lütfen 0530 125 24 50 aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz. Detaylı bir araştırmaya ihtiyaç duyacağımızdan dolayı, ürünü, ambalajını ve faturasını atmayınız. En kısa sürede durum incelenip, memnuniyetiniz için gereken tüm işlemler gerçekleştirilecektir.

Güvenlik

www.selectionbyshd.com kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. Bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

www.selectionbyshd.com RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.

Gizlilik

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, selectionbyshd.com yetkilisi dışında kimse tarafından görülemez.

selectionbyshd.com , kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti eder.

selectionbyshd.com; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler selectionbyshd.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, yeni koleksiyon bildirileri amacıyla kullanılabilir.

selectionbyshd.com kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz. bu nedenle sitemizden vereceğiniz her siparişi tamamlama aşamasında kart bilgilerinizi yeniden girmeniz gerekmektedir.

selectionbyshd.com RapidSSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL (Secure Socket Layer) sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.

© 2016 Tüm Haklar Selectionbyshd Ait'tir.

Web Tasarım